Міні-футбол: сільські спортивні ігри

25 березня вирували пристрасті на міському стадіоні, де на двох майданчиках відбувались відбіркові змагання з міні-футболу в залік сільських спортивних ігор Бережанщини.
14 команд, що зголосились до участі в змаганнях, були розбиті на 4 групи. Лише переможці груп за регламентом змагань у фіналі розіграють звання найсильнішої футбольної команди серед сільських рад.
У групі «А», здолавши Словятин (1:0) та Куряни (3:0) перше місце виборола команда з Вільховця.
Очікувано, хоча і з великими проблемами, фіналістом від групи «Б» став колектив з Лапшина, який мінімально переміг Посухів, а потім – Підвисоке.
Максимальну кількість очок у групі «В» набрала команда з Рогачина, яка почергово перемогла Шибалин (1:0), Надрічне (1:0) і Жуків (2:0).
Останнім фіналістом змагань несподівано став колектив з Біще – група «Г». Обігравши мінімально Тростянець і Божиків, в останньому матчі вони поступились Куропатникам (1:2) в останньому матчі, який уже нічого не вирішував.
Фінал змагань мав відбутися 1 квітня, та через примхи погоди його перенесли на пізніше.