Районні сільські спортивні ігри

 

10 березня в приміщенні Бережанської школи-інтернату відбулись змагання з шахів, в яких взяли участь 8 колективів. В командному заліку перемогу святкувала команда Куропатницької с/ради, на другому місці – Мечищівська с/рада, на третьому місці – Лапшинська с/рада. В особистій першості серед чоловіків перемогу здобув С.Остапюк (Мечищівська с/рада), на другому місці – О.Улан (Лапшинська с/рада), на третьому місці – Й.Дмитрів (Куропатницька с/рада). В особистій першості серед жінок перемогу здобула М.Костишин (Куропатницька с/рада), на другому місці – В.Баран (Надрічнянська с/рада), на третьому – В.Буняк (Тростянецька с/рада). Переможці та призери особистих змагань нагороджені грамотами і медалями.


31 березня в спортивному залі Бережанської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 відбулись змагання з настільного тенісу, в яких взяли участь 9 колективів. В командному заліку перемогу святкувала команда Підвисоцької с/ради, на другому місці – Надрічнянська с/рада, на третьому місці – Куропатницька с/рада. В особистій першості серед чоловіків перемогу здобув Т.Баран (Надрічнянська с/рада), на другому місці – О.Хиляк (Підвисоцька с/рада), на третьому місці – В.Мацьковський (Куропатницька с/рада). В особистій першості серед жінок переможницею стала І.Крупий (Підвисоцька с/рада), на другому місці – Г.Боднар (Котівська с/рада), на третьому – М.Смеречук (Тростянецька с/рада). Переможці та призери особистих змагань нагороджені грамотами та медалями.

Після проведених трьох видів (шашки, шахи, настільний теніс) в районних сільських спортивних іграх лідирує Куропатницька с/рада (98 очок), на другому місці – Надрічнянська с/рада (77 очок), наступна – Тростянецька с/рада (74).

Володимир Савочка,
директор РЦФЗН «Спорт для всіх»